Ukończył Politechnikę Wrocławską na kierunku Inżynieria Zarządzania o specjalności Zastosowanie IT w biznesie. Tworzy i publikuje wartościowe treści. Uwielbia stale się rozwijać; w domowym zaciszu uczy się języka hiszpańskiego, zgłębia wiedzę z inwestowania na giełdzie i ponadto bierze udział w różnego rodzaju kursach, w szczególności z zakresu UX/UI. Miłośnik pływania i podróży.

Studentka politologii, która ma za sobą krótki romans z filologią polską. Na co dzień zajmuje się tworzeniem treści marketingowych i storytellingiem. Miłośniczka zwierząt, literatury pięknej oraz dobrego designu. Prywatnie kocia i psia mama.

Chłopak z ambicjami pracujący na co dzień na stanowisku copywritera. Tworzy przyciągające teksty reklamowe i artykuły blogowe. Pasjonuje się kinem, grami, sportem, jedzeniem i roślinami. Zainteresowania takie jak film, gry, piłka nożna, gotowanie i ogrodnictwo to jego życiowe pasje, które stanowią prawdziwą inspirację do pracy.

Absolwent technikum informatycznego oraz student prawa i zarządzania w biznesie na UAM w Poznaniu. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiał właśnie w SEO, a obecnie prężnie działa nad tworzeniem wartościowych treści. Prywatnie wielki fan piłki nożnej, koszykówki, szachów oraz wieloletni kibic Realu Madryt.

Zawodowo copywriting towarzyszy jej już niemal od roku, a do każdego tekstu stara się podchodzić kreatywnie. Przygodę z pisaniem zaczęła od blogowania, po czym kontynuowała doszkalanie się w tym zakresie podczas studiów dziennikarskich na Wydziale Nauk Politycznych UAM w Poznaniu. Jej celem jest dalszy rozwój w tym kierunku i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Prywatnie kocha rozwiązywać zagadki i logicznie myśleć, stąd jednym z jej zainteresowań jest odwiedzanie escape roomów. Uwielbia też siatkówkę i długie wieczorne spacery.

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją marketing online na UAM w Poznaniu. Humanistyczna dusza, która uwielbia przelewać słowa na papier lub ekran komputera. Prywatnie miłośniczka jogi, podróży oraz dobrego jedzenia.