Szukasz pomysłu na świąteczną stylizację? Zainspiruj się kolekcją Marciano!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Szukasz pomysłu na świąteczną stylizację? Zainspiruj się kolekcją Marciano!

W świątecznej kampanii Marciano 2020 modelki Erin Cummins i Vivien Rubin prezentują najnowsze kreacje na wieczorowe wyjścia. Połączenie elegancji, wyrafinowania i stylu glamour to esencja marki Marciano. Kampanię według wizji Paula Marciano, dyrektora kreatywnego GUESS?, sfotografowała  Yasmine Kateb, a tłem sesji zdjęciowej stała się ekskluzywna posiadłość w Los Angeles. materiały prasowe Marciano Świąteczna kolekcja 2020

W świątecznej kampanii Marciano 2020 modelki Erin Cummins i Vivien Rubin prezentują najnowsze kreacje na wieczorowe wyjścia. Połączenie elegancji, wyrafinowania i stylu glamour to esencja marki Marciano.

Kampanię według wizji Paula Marciano, dyrektora kreatywnego GUESS?, sfotografowała  Yasmine Kateb, a tłem sesji zdjęciowej stała się ekskluzywna posiadłość w Los Angeles.

materiały prasowe Marciano

Świąteczna kolekcja 2020 to selekcja najbardziej oczekiwanych projektów roku: sztucznych futer i bogactwa wytwornych kreacji. Wieczorowe suknie i sukienki koktajlowe są gwiazdami kolekcji dzięki klimatycznym fakturom i materiałom: od luksusowego aksamitu w odcieniach drogocennych klejnotów po iskrzące się cekiny. Bardziej wizytową propozycją będą szykowne marynarki w odcieniu wiśniowej czerwieni, które dodadzą nuty klasyki każdej stylizacji. Bohaterowie sezonu świątecznego –  złoto i srebro – będą pewnym rozwiązaniem na specjalne wyjścia, a głębokie czerwienie i fiolety pozwolą uzupełnić garderobę o ubrania, które sprawdzą się w strojach typu street style przez cały rok.

materiały prasowe Marciano
capriciousier
ADMINISTRATOR
PROFIL

Inne posty

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *